Najczęściej kupowane

Informacja

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Materac piankowo-lateksowy 140/80 12cm

Materac Piankowo Lateksowy 140/80 Zobacz większe

389,00 zł brutto

Nowy produkt

PRZY ZAMAWIANIU SAMEGO MATERACA, WYMAGANA JEST PRZEDPŁATA

Materac piankowo-lateksowy, wysokość 12 cm.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Model Standard

Podstawowy składnik materaca to pianka o gramaturze T25. Pianka ta jest średnio twardą opcją do wyboru ale nadal lekką i przewiewną. Jak każda pianka poliuretanowa posiada zwięzłą strukturę, mimo tego pozostaje przewiewna oraz zapewnia dobrą regulację termiczną. Zachowuje swoje właściwości antyalergiczne, stąd jest ceniona i często wybierana przez osoby ze skłonnościami alergicznymi oraz dla dzieci.

MATERAC NALEŻY DO GRUPY PRODUKTÓW ŚREDNIO TWARDYCH. WYBIERAJĄ GO OSOBY, KTÓRYM ZALEŻY NA ZWIĘKSZONEJ TWARDOŚCI I JEDNOCZEŚNIE NA ZACHOWANIU WYJĄTKOWEJ WYGODY I KOMFORCIE UŻYTKOWANIA.

Materac posiada bardzo dobre parametry techniczne, jest średnio twardy i odpowiednio elastyczny, co zapewnia bardzo wygodne użytkowanie ponieważ potrafi delikatnie dopasować się do leżącego w dowolnej pozycji pomimo twardości H3, odpowiedni jest dla dzieci oraz dla dorosłych.

Odpoczynek i/lub sen jest bardzo komfortowy i relaksujący. Właściwości zastosowanej pianki wspomagają prawidłowy rozwój układu szkieletowo-kostnego.

Pokrowce wykonane są z dzianin posiadających atest ÖKO-TEX oraz Bezpieczny dla Dziecka. Pokrowce posiadają suwak umożliwiający zdejmowanie, doskonale znoszą wielokrotne pranie. 

Dzianina o składzie 100% poliester. Pokrowiec posiada właściwości anytalergiczne, jest niezwykle higieniczny i wytrzymały. Pikowany włókniną o gramaturze 200g/m2, co nadaje wysoką puszystość i delikatność. Pokrowiec wyposażony jest w suwak, co znacznie ułatwia jego zdejmowania i czyszczenie. Możliwość prania w temperaturze do 60°C.

Produkt polski. Całkowicie antyalergiczny.