Materace piankowe, lateksowe, strefowe

Spokojny sen to podstawa dobrego samopoczucia. Jak jednak zapewnić naszym dzieciom odpoczynek w naprawdę komfortowych warunkach? Musimy kupić nie tylko odpowiednie łóżeczka, ale także dostosowane do nich materace piankowe, lateksowe bądź strefowe. W Scandi Room posiadamy wszystkie te modele i z przyjemnością podpowiemy, jakie są zalety każdego z nich!

Elastyczne materace lateksowe

Wykonane z mieszanek kauczuku naturalnego i syntetycznego są polecane zwłaszcza alergikom, gdyż wykazują właściwości antygrzybiczne. Liczne kanały wentylujące zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza. Pianka lateksowa dopasuje się do kształtu ciała maluszka.

Poliuretanowa pianka

Jest to materiał odporny na odkształcenia. Dobrze podpiera kręgosłup, a ponadto ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Nie jest ani zbyt twardy, ani zbyt miękki, dlatego doskonale nadaje się do dziecięcych łóżeczek. Ciekawą propozycją będą dwustronne modele z warstwą kokosowo-gryczaną, które delikatnie masują ciało podczas snu.

Innowacyjne materace strefowe

Ich unikalna, strefowa konstrukcja zapewnia utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Dzięki porowatej strukturze powietrze może swobodnie krążyć między kanałami, a wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz. Warto zwrócić zwłaszcza uwagę na modele z wypełnieniem kokosowym (są one polecane szczególnie dla niemowląt), które cechują się wysokim stopniem twardości, a co za tym idzie dobrze podtrzymują ciało.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów