Najczęściej kupowane

Informacja

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Materac piankowo-lateksowy 160/80 10cm

Materac Piankowo Lateksowy 160/80 Zobacz większe

369,00 zł brutto

Nowy produkt

PRZY ZAMAWIANIU SAMEGO MATERACA, WYMAGANA JEST PRZEDPŁATA

Materac piankowo-lateksowy, wysokość 10 cm.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Lateks odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia sprawną wentylację podczas snu, dzięki specjalnym kanalikom. Posiada szerokie spektrum właściwości antyalergicznych, a to za sprawą ograniczonego rozwoju pleśni, roztoczy i grzybów.

Cechuje się wysoką elastycznością, jest surowcem wytrzymałym i odpornym na zużycie, dzięki czemu może być użytkowany przez wiele lat, bez widocznych zmian w jego strukturze i właściwościach.

Materac lateksowy gwarantuje naprawdę wspaniałe połączenie podparcia całego ciała podczas spoczynku, maksymalnego komfortu i wygody. Poza wygodą gwarantuje doskonały przepływ powietrza i zapewnia łatwość w konserwacji.

Materac składa się z warstwy pianki i lateksu o grubości 2 cm.

Materac posiada pikowany pokrowiec z wszytym zamkiem, który umożliwia jego łatwe zdjęcie w celu uprania. Pokrowiec skutecznie zabezpiecza przed wnikaniem zanieczyszczeń do materaca, chroni przed wnikaniem bakterii, grzybów, pleśni i roztoczy.

 

Pokrowce wykonane są z dzianin posiadających atest ÖKO-TEX oraz Bezpieczny dla Dziecka. Pokrowce posiadają suwak umożliwiający zdejmowanie, doskonale znoszą wielokrotne pranie. 

Dzianina o składzie 100% poliester. Pokrowiec posiada właściwości anytalergiczne, jest niezwykle higieniczny i wytrzymały. Pikowany włókniną o gramaturze 200g/m2, co nadaje wysoką puszystość i delikatność. Pokrowiec wyposażony jest w suwak, co znacznie ułatwia jego zdejmowania i czyszczenie. Możliwość prania w temperaturze do 60°C.

 Produkt polski. Całkowicie antyalergiczny.