Informacja

Nowe produkty

Meble i dekoracje w stylu skandynawskim dla dzieci i dorosłych

Co można znaleźć w naszym sklepie internetowym? Praktycznie wszystko, co jest potrzebne do umeblowania pokoju w stylu skandynawskim. Skupiamy się w głównej mierze na tworzeniu wyjątkowych artykułów wyposażenia wnętrz przeznaczonych do sypialni dziecięcych.

Wyroby z drewna

Proste półki, stoliczki nocne na wysokich nóżkach, łóżka klasyczne oraz te o kształcie przypominającym tipi lub domek - tego typu meble doskonale pasują do pokojów dziecięcych. Dzięki wykorzystaniu naturalnego surowca i minimalistycznej formie wspaniale wpisują się w stylistykę skandynawską. Każdy produkt jest wykonywany ręcznie w naszej rodzinnej manufakturze. Do wyboru są drewniane łóżka tipi, domki oraz modele klasyczne z barierkami i szufladami, a także różnego rodzaju półeczki i stoliczki.

Materace, pościele, baldachimy i inne wyroby tekstylne

Uzupełnieniem naszej oferty meblowej są produkty tekstylne. Sprzedajemy komplety pościeli z fantazyjnymi motywami oraz dekoracyjne baldachimy w różnych kolorach. Można się u nas również zaopatrzyć w materac dziecięcy piankowy, lateksowy, strefowy oraz modele z wypełnieniem koksowym lub gryczanym.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów