Najczęściej kupowane

Informacja

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Materac 150/80 do szuflady wzmacnianej

219,00 zł brutto

Nowy produkt

Materac piankowy do wzmacnianej szuflady pod łóżko 160/80.

Materac w rozmiarze 150x80, wysokość 8 cm

Posiada certyfikat oko-tex standard 100, co oznacza iż jest wolny od substancji szkodliwych m.in. pestycydów, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowanych metali ciężkich.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PRZY ZAMAWIANIU SAMEGO MATERACA, WYMAGANA JEST PRZEDPŁATA (PROSZĘ NIE WYBIERAĆ OPCJI ZA POBRANIEM)

Materac piankowy 7 strefowy został stworzony z myślą o wymagających klientach. Do jego budowy użyto surowców o najwyższej jakości. Elastyczna pianka poliuretanowa użyta do produkcji jest przede wszystkim bardzo trwałym i odpornym na odkształcenia materiałem. Materac piankowy będzie służył nam przez wiele długich lat.

Dzięki właściwością siedmiostrefowej pianki materac dopasowuje się do ciężaru i kształtu naszej sylwetki. Ta rewelacyjna właściwość ma podstawowe znaczenie w momencie, gdy cenimy sobie wygodę i komfort.

Wszystkie materiały wykorzystywane w procesie produkcji naszych materacy posiadają właściwości hipoalergiczne, co zapewnia odpowiednie warunki snu dla osób wrażliwych oraz zmagających się z alergiami. Dzięki stosowaniu komponentów najwyższej jakości, wyeliminowaliśmy ryzyko wystąpienia alergii do minimum

Wysokość tolerancji rozmiaru:

  • grubość  do 1 cm
  • długość  do 2 %

POKROWIEC

Pokrowiec jest wykonany z materiału hipoalergicznego jest bardzo wytrzymały. Posiada wszyty zamek błyskawiczny z 3 stron co daje możliwość łatwego zdjęcia oraz wyprania. Idealna higiena snu. Możliwość prania do 60 C.