Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Kołdra NATURAL 135x100 plus poduszka 40x60

89,00 zł brutto

Nowy produkt

Komplet dla dziecka NATURAL z wypełnieniem silikonowym. Kołderka 135x100 plus poduszka 40x60.

  • Polski Produkt

  • Antyalergiczna

  • Produkt można prać w pralce automatycznej w 40 st.

  • Wyrób medyczny, przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy i ich alergenów

  • Wsad z silikonowego włókna przypomina puch, 400 g.

Czas oczekiwania 2 dni robocze

PRZESYŁKA KURIERSKA W CENIE

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Przy wyborze kieruj się przede wszystkim atestami i certyfikatami, to one świadczą o jakości pościeli.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, bez obaw można je prać w domowej pralce automatycznej w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza. Tak wysoka temperatura pozwoli pozbyć się z pościeli wszelkich nieproszonych gości, jak roztocze kurzu domowego, i nie wpłynie negatywnie na wypełnienie. Materiały, których użyto w produkcji są przyjemne w dotyku, nie wywołują podrażnień i uczuleń, a ich właściwości pozwalają na swobodny przepływ powietrza pomiędzy skórą dziecka a otoczeniem.

Wypełnienie kołderek i poduszek silikonowanym włóknem poliestrowym HCS sprawia, że są one niezwykle lekkie, miękkie, sprężyste i odporne na zniekształcenia.

Poduszka wchodząca w skład kompletu posiada specjalne przeszycia (uteping), które kształtują ją w taki sposób, że główka dziecka w trakcie snu utrzymuje się w odpowiedniej pozycji. Pościel pozwoli na spokojny i bezpieczny sen dziecka, gwarantują to: pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz certyfikat jakości OEKO-TEX® Standard 100, który potwierdza, że produkt został przebadany na obecność ponad 100 substancji szczególnie ważnych dla zdrowia i w swoim składzie nie posiada żadnej z nich. Wyrób medyczny.